Tipy a triky

Na této stránce jsme pro vás připravili přehled několika tipů a triků, které můžete využít při tvorbě vašich návrhů ve tvořiči a dodat tak vašim návrhům na zajímavosti.

Funkce tvořičeTipy a trikyVlastní obrázky

Barevnost

U obrázků z databanky T-Shock můžete velice jednoduše měnit barvy jednotlivých vrstev podle svých představ (obr. 1.1). Pro tento účel slouží nabídka v tvořiči nazvaná "Barvy objektu", která se zobrazí v levé části tvořiče po označení vybraného obrázku (obr. 1.2). Při kliknutí na některou z barev objektu se otevře paleta, ze které si můžete vybrat jinou barvu (obr. 1.2). Vámi zvolená barevnost může být ve výsledku ještě mnohem hezčí, než je na původním originálu.

Změna barvy
Paleta
Duplikování

Všechny objekty (obrázky z databanky, vlastní obrázky a texty) lze při tvorbě duplikovat. To vám urychlí tvoření a může také přinést nečekaně zajímavé grafické výsledky (obr. 2.1). Tlačítko "Duplikovat" naleznete v "mini-nabídce" nad aktuálně označeným objektem.

Duplikování
Kombinování

Jeden obrázek někdy nestačí k úplnému vyjádření dobré myšlenky. Proto si projděte celou databanku obrázků a kombinujte je podle toho, jak se vám to hodí (obr. 3.1). Do svého výsledného návrhu můžete použít libovolné množství obrázků z databanky T-shock a kombinovat je i s vlastními obrázky.

Kombinování
Textace

Tvořič také nabízí možnost psát libovolné texty, měnit jejich barvu, font, zalomení, atd. Vlastní text můžete použít samotný (obr. 4.1), nebo v kombinaci s obrázky a podpořit tak ještě více jejích myšlenku (obr. 4.2).

Texty
Texty a kombinace

Tvořič

Časté dotazy

Proč se mi nespustí Tvořič?

Pravděpodobně nemáte povolený flashový přehrávač nebo nemáte nainstalovánu jeho aktuální verzi. Ta je volně ke stažení na internetu.

Jak zmenším logo nebo obrázek

Po kliknutí na logo(obrázek) se vedle něj objeví nabídka „mini-nástrojů“. Poslední tlačítko nabídky slouží k zmenšování a zvětšování vybraného objektu.

Jak velké musí být logo nebo nápis natričku?

Při navrhování musí být jasně čitelné bez použití nástroje „Lupa“.

Kolik stojí poštovné?

Příplatek za doručení závisí na ceně objednaného zboží.

Do České republiky je to:

do 350 Kč: 49 Kč
do 700 Kč: 69 Kč
nad 700 Kč: 79 Kč

Mimo Českou republiku:

do 350 Kč: 89 Kč
do 700 Kč: 185 Kč
nad 700 Kč: 235 Kč

V případě dobírky se k aktuální ceně za doručení přičte navíc 34 Kč.

Obrázek mi nejde zvětšit do požadované velikosti. Proč?

Maximální velikost pro tisk je limitována kvalitou (rozlišením) nahraného obrázku. Pro vytisknutí ve větší velikosti použijte obrázek s vyšším rozlišením.

Jaká má být kvalita obrázku pro potisk?

Pro dobrou kvalitu potisku by grafické podklady měly mít rozlišení alespoň 150 DPI (cca. 60 bodů na centimetr) pro zvolenou tiskovou velikost.

Jak odstranit pozadí z vlastního obrázku?

V grafickém editoru (například Adobe Photoshop) odstraňte pozadí pomocí nástroje "Magická hůlka". Obrázek pak uložte ve formátu png-24, který podporuje průhledné pozadí. Tuto úpravu můžete provést sami, případně o ni formou vzkazu k objednávce požádejte nás. Jednoduché úpravy provedeme v rámci objednávky zdarma, u pracnějších úprav se vám ozveme s cenovou nabídkou.

Bude skutečná barva produktu odpovídat barvě na monitoru?

Každý monitor zobrazuje barvy odlišně (podle nastavení a kvality monitoru). Barvy produktů jsme nastavili tak, aby i přes jemné odlišnosti zůstala charakteristika barvy velmi podobná obrazovce.

Jak si vybrat správnou velikost trička nebo mikiny?

U každého podkladu si můžete prohlédnout tabulku velikostí (šířka a výška). Hodnoty můžete porovnat s rozměry oděvu, který vám sedí, a vybrat si správnou velikost. Pro lepší představu je u každého podkladu realistická fotografie.

Snadné vytvoření dárku

Pomocí naší aplikace můžete přímo tady na webu vytvořit pro své blízké nebo obchodní přátele netradiční dárky: Navrhnout potisk na tričko, hrnek, kalhotky nebo na jiný podklad. Překvapte tak vaše přátele nebo rodinu jedinečným dárkem.

Pro vytvoření potisku můžete použít vlastní fotografie, obrázky a texty nebo obrázky z naší knihovny.

Váš dárek vyrobíme a odešleme na vámi zvolenou adresu.

Spodní prádlo jako netradiční dárek – kalhotky nebo trenky s potiskem.

Vytvořte spodní prádlo s originálním potiskem přímo v prohlížeči. Dámské a pánské spodní prádlo různých typů (tanga, trenky, kalhotky) s barevným a trvanlivým potiskem.

Pro usnadnění výběru správné velikosti spodního prádla u produktů uvádíme změřené rozměry v centimetrech.

Nabízíme polyesterové spodní prádlo potisknuté sublimační technologií. Pro ženy kalhotky jako tanga, francouzské kalhotky, nebo kalhotky klasického typu. Pro muže boxerky, trenky a tanga.

Navrhni si sportovní dres

Navrhněte vlastní fotbalové dresy nebo dresy na jiné sporty přímo tady na webu. Dres vyrobíme podle vašeho návrhu na zakázku již od jediného kusu s potiskem sublimací. K dresu můžete rovnou objednat i sportovní trenýrky v několika barvách s možností potisku. Naše sportovní dresy jsou vhodné nejen jako fotbalové dresy, ale také jako dresy na jiné sporty. Vyberte si z několika připravených barevných variant s možností potisku a nebo vytvořte vlastní design celého dresu.